Spa programos

Pirmosios meilės žvilgsnis į savo kūno galimybes ir savijautą. Įkvepiančiam gyvenimo pokyčiui!

Ar esate pasirengę pokyčiui, kuris SPA NIDA centre bus panašus į pirmosios meilės nuotykį? Mūsų tikslas – ne mokyti, o drauge su Jumis keliauti sveiku ir optimistiniu požiūriu pažymėtu keliu. Auga svoris, skauda sąnarius ir raumenis, sutrikusi kraujotaka ir limfotaka, sloga ir alergija, nuolatinis nuovargis? STOP STOP STOP, daugiau nevardinkime! Tiesiog pamirškime, kas tai, ir pradėkime į savo kūną žiūrėti nauju, pirmosios meilės žvilgsniu.

Pirmiausiai supraskime ir pajauskime, ko mums šiuo metu labiausiai norisi. Tinkamo judesio, skanios dietos ar kokybiško miego? Nuo to ir pradėkime – nuo įsiklausymo į savąjį vidinį AŠ.

„DETOX“ – Toksinus šalinanti programa

Tai puiki įžanginė programa, norint tinkamai pasiruošti kitai programai arba sumažinti skysčių perteklių organizme, suaktyvinti toksinų pasišalinimą, pagerinti savijautą, miegą ir nuotaiką!

„Minus“ – Svorio reguliavimo programa

Šios programos tikslas - iš naujo pamilti savo kūną, susigrąžinti energiją, padailinti kūno linijas ir atsikratyti kelių nereikalingų kilogramų.

„RELAX“ akimirka

Trumpa, bet itin atpalaiduojanti programa siekiantiems pagerinti nervų sistemos būklę, pašalinti stresą ir išsaugoti miego kokybę. Trumpam pabėkite nuo kasdienybės, sustiprinkite sveikatą ir atraskite vidinę ramybę.

© 2024 UAB “Neringos apartamentai” visos teisės saugomos

Privatumo politika | Ginčų sprendimas/EGS | Slapukų politika

Sukurta: PictureIDeas