Restoranas

22 mylios“ kaip viena


Jeigu savo lėkštėje pamatysite gulbės pėdutę ar briedžio siluetą, žinokite - tai džiaugsmo kalorijos! Pakeliui į Nidos švyturį įsikūręs restoranas „22 mylios“ laukia svečių, ketindamas nustebinti ne tik skaniu ir sveiku maistu, bet ir jaukiu, prie vietos kraštovaizdžio priderintu interjeru bei maloniu bendravimu.

Mes sukūrėme interjerą, kad jaustumėtės tarsi sėdėtumėte pušyne ir mėgautumėtės mūsų virtuvės skleidžiamais kerais. Tai Kuršių nerijos simfonija Jūsų lėkštėje. Mūsų restorano vadovas pagrindiniu akcentu pasirinko kokybę. „Man nesvarbu, kiek laiko užtruks, bet norimas skonis ir estetika lėkštėje bus“, – juokiasi Povilas. Kokie prioritetai? Tai ekologiški vietos (pamario ir Lietuvos) produktai pagal sezonus taip pat didelis dėmesys gėrimų kultūrai ir istorijai.

Kasdien arčiau tobulybės.
×

Rezervacija

  +370 670 12355     info@spanida.lt

  Arba užpildykite užklausos formą

  Jūsų asmens duomenys yra renkami ir tvarkomi, siekiant įvertinti Jūsų interneto projekto poreikius ir pateikti UAB UAB “Neringos apartamentai” tinkamiausią pasiūlymą. Užpildydami šią formą, Jūs sutinkate kad su mūsų "Privatumo Politikoje" aprašytomis taisyklėmis

  © 2024 UAB “Neringos apartamentai” visos teisės saugomos

  Privatumo politika | Ginčų sprendimas/EGS | Slapukų politika

  Sukurta: PictureIDeas