Atgal

Veido puoselėjimo terapija


Laimingas atspindys Kito akyse!
Tai Jūsų veidas po puikios procedūros.

Procedūros

Procedūra užterštai veido odai
60 min.
75€
+
Procedūros eigoje oda nuvaloma, nušveičiama, atliekami energetinis ir drenuojantis masažai, užtepama individualizuota (užaktyvinta mineralais, vitaminais ir augaliniais ekstraktais) regeneruojanti kaukė. Po procedūros sumažėja nuo taršos atsiradę odos sudirgimai ir odai grąžinama būtina energija, atstatoma apsauginė funkcija
Procedūra paraudusiai, sudirgusiai veido odai su išsiplėtusiais kapiliarais
60 min.
75€
+
Procedūros eigoje oda nuvaloma, nušveičiama, atliekami energetinis ir drenuojantis masažai. Oligoelementų kompleksas su vitaminais ir atstatomoji kaukė sumažina odos paraudimus, susitraukia kapiliarai. Oda tampa rami, pašalinamas karščio pojūtis.
Procedūra suglebusiai, raukšlėtai veido odai
60 min.
75€
+
Procedūros eigoje oda nuvaloma, nušveičiama, atliekami energetinis ,drenuojantis, liftinginis masažai. Tai tikra jaunatviškos energijos „vonia“ jūsų veidui. Šį poveikį procedūrai suteikia veikliosios medžiagos, kuriose gausu augalinių proteinų ir itin stiprų drenažo poveikį turinčių oligoelementų. Pagerėja odos struktūra, oda tampa skaistesnė, raukšlelės išsilygina ir veidas atrodo akivaizdžiai jaunesnis.
Jauninanti, skaistinanti veido procedūra
90 min.
95€
+
Ši procedūra skirta raukšlėtai, negyvybingai, papilkėjusiai odai. Veikiamos visos odos funkcijos. Atliekamas veido šveitimas, taškinis galvos ir energetinis veido masažas. Pasirinktas mineralų kompleksas ir kaukės mišinys užtikrina stiprų energizuojantį ir maitinantį poveikį. Suaktyvėjus kraujotakai ir limfotakai seka drenuojantis masažas: pašalinami toksinai ir pagerėja deguonies įsisavinimas. JAU PO VIENOS PROCEDŪROS oda įgauna natūralią skaisčią spalvą, pagražėja veido ovalas, mimikos raumenys atsipalaiduoja ir nuslūgsta įtampa veide.
Detoksikuojanti, šviesinanti veido procedūra
90 min.
95 €
+
Jei oda papilkėjusi, poros užterštos, trūksta tonuso, gyvybingumo, oda neigiamai reaguoja į temperatūros pokyčius, jai reikalingas atsakingas odos valymas ir detoksikavimas. Nušveičiame veido odą ir paruošiame masažams. Procedūros metu atliekami net du drenuojantys masažai, kurie padeda greičiau toksinams pasišalinti iš organizmo, o procedūros metu naudojami mineralai, vitaminai ir dumblių sudėtinės dalys dar geriau užtikrina detoksikaciją ir aktyvina mikrocirkuliaciją. Jau po pirmos procedūros oda žymiai pašviesėja, dingsta paburkimai, pagerėja kraujotaka, sumažėja spuogelių ir suaktyvėja deguonies įsisavinimas.
Stipriai drėkinanti veido procedūra
90 min.
95 €
+
Jūsų oda sausa, papilkėjusi, praradusi tonusą? Jūros dumbliai, vitaminas C, mineralų kompleksas ir unikalūs Salin de Biosel masažai padės pašalinti visus šiuos nemalonius odos negalavimus. Tereikia tinkamai subalansuoti visas odos funkcijas. Oda nuvaloma, nušveičiama švelniu šveitikliu. Atliekamas energetinis masažas ir užtepama mineralais praturtinta kaukė, kuri padeda pašalinti toksinus, suaktyvina limfotaką. Po Yin Yang masažo kad sustiprinti drėkinamąjį ir skaistinantį poveikį užtepame alginatinę kaukę praturtintą mineralais ir žiedų ekstraktais. Atliekame drenuojantį masažą. Po procedūros oda žymiai paskaistėja, prisipildo drėgmės, pagerėja tonusas.
Veido chiromasažas IQ
60 min.
70 €
+
Tai ispanų kilmės veido masažas, pasižymintis judesių gausa ir įvairiapusiškumu, kurių dėka aktyvinama kraujotaka, raminama nervų sistema, gerėja odos regeneracija, skaistėja veido oda. Masažo metu atsižvelgiama į individualius poreikius, todėl kiekviena procedūra unikali ir pritaikyta individualiai kiekvienam klientui. Padailėja veido ovalas, oda prisotinama deguonimi, sumažėja veido, sprando fascijų ir raumenų įtampa. Veido chiromasažas IQ - tai terapija visam kūnui. Kūnas atsipalaiduoja, mintys nurimsta ir žmogus nugrimzta į meditacinę būseną.
Ajurvedinis galvos, veido ir dekolte masažas
30 min.
35 €
+
Ypatingai gilaus atsipalaidavimo pojūtį suteikiantis masažas. Šio masažo metu suaktyvinama kraujotaka, šalinama veido, galvos ir kaklo raumenų įtampą, skaistėja veido oda. Tai laikas atpalaiduoti mintis, nusiraminti ar tiesiog pabūti su savimi.
Kobido veido masažas
60 min.
70 €
+
Tai unikalus, pagal senas japonų tradicijas atliekamas veido masažas, kurio metodika stiprina, tonizuoja ir suteikia gyvybingumo veido raumenims. Kobido masažo metu ritmiškais, intensyviais, dinamiškais prisilietimais tonizuojami veido, kaklo ir galvos raumenys, pirštų galiukais stimuliuojami veido aktyvieji taškai. Padailėja veido ovalas, paskaistėja oda, atgaunama jaunatviška išvaizda. Kobido veido masažas - tai terapija visam kūnui. Kūnas atsipalaiduoja, mintys nurimsta ir žmogus nugrimzta į meditacinę būsena.
Express drėkinamoji atstatomoji veido procedūra
30 min.
40 €
+
Ši procedūra skirta dehidratuotai, išsausėjusiai ir jautriai odai. Oligoelementų kompleksas su vitaminais ir atstatomoji alginato kaukė sumažina odos paraudimus, ramina sudirgusią, jautrią odą. Drėkinančios kaukės ir atitinkamų oligoelementų dėka grąžinama odos pusiausvyra, sumažėja dirglumas, atstatoma odo apsauginė funkcija - veidas atrodo skaistus ir gaivus.
Neinvazinė karboksiterapija veidui
60 min.
75 €
+
Ši procedūra skirta priešlaikinio senėjimo prevencijai, gilių ir smulkių raukšlelių mažinimui, išsiplėtusių porų, aknės randelių mažinimui, papilkėjusios odos skaistinimui. Odos prisotinimas deguonimi gerina odos regeneraciją, mažina matomas raukšleles, didina odos elastingumą ir stangrumą. Gerėja mikrocirkuliacija, limfos nutekėjimas, stabdomi uždegiminiai procesai, mažinami randeliai, pagražėja odos tekstūra ir spalva. Efektui sustiprinti naudojama nanobioceliuliozinė kaukė su kamieninėmis augalų ląstelėmis ir sraigių ekstraktu giliai drėkina, lėtina senėjimo procesus, atpalaiduoja mimikos raumenis. Jau po pirmos procedūros oda atrodo skaistesnė, dingsta paburkimai ir smulkios raukšlelės, pagražėja veido ovalas. Papildomai dekolte sritis - 25 €.

Rekomenduojame pageidaujamas procedūras rezervuoti iš anksto.

KITOS SPA PASLAUGOS

Procedūros dviem
Procedūros vaikams
Aparatinės procedūros
Veido puoselėjimo terapija
Kūno puoselėjimo terapija

© 2022 UAB “Neringos apartamentai” visos teisės saugomos

Privatumo politika | Ginčų sprendimas/EGS | Slapukų politika

Sukurta: PictureIDeas