Atgal

Veido puoselėjimo terapija


Laimingas atspindys Kito akyse!
Tai Jūsų veidas po puikios procedūros.

Procedūros

Individualiai parenkama veido procedūra
60 min.
75€
+
Procedūra parenkama atsižvelgiant į veido odos būklę, poreikius ir problemas. Atliekamas demakiažas ir veido šveitimas. Individualus veido masažas ir kaukė su oligoelementų kompleksu pagerina odos mikrocirkuliaciją, sustiprina odos funkcijas ir deguonies įsisavinimą. Jau po vienos procedūros oda įgauna natūraliai skaisčią spalvą, pagražėja veido ovalas, mimikos raumenys atsipalaiduoja, nuslūgsta įtampa veide.
Stipriai drėkinanti veido procedūra, šylantis purvas nugarai
90 min.
95€
+
Jūsų oda sausa, papilkėjusi ir praradusi tonusą? Jūros dumbliai, vitaminas C, mineralų kompleksas ir unikalūs veido masažai padės pašalinti visus šiuos nemalonius odos negalavimus. Procedūrą pradedame nuo įtampos mažinančio nugaros masažo ir šylančio purvo aplikacija.Veido oda nuvaloma, nušveičiama, atliekami energetinis ir drenuojantis masažai. Oligoelementų kompleksas su vitaminais ir drėkinančia kauke sumažina odos paraudimus, stiprina odos barjerą, palaiko odos drėkinimą. Sustiprinti drėkinantį ir skaistinantį poveikį užtepame alginatinę kaukę, kuri praturtinta žiedų ekstraktais ir mineralais. Po procedūros oda itin paskaistėja, atkuriamas drėgmės balansas, oda tampa gaivi ir švelni.
Citylifee veido procedūra, šylantis purvas nugarai
90 min.
95€
+
Jei oda papilkėjusi, užterštos poros, trūksta tonuso, gyvybingumo, oda neigiamai reaguoja į temperatūros pokyčius, jai reikalingas atsakingas odos valymas ir detoksikavimas. Procedūrą pradedame nuo įtampos mažinančio nugaros masažo ir šylančio purvo aplikacija. Atliekamas dvigubas odos valymas, detoksikavimas, veido oda paruošiama masažams. Drenuojantis veido masažas, padeda greičiau pasišalinti toksinams, o procedūros metu naudojami mineralai, vitaminai ir dumblių komponentai užtikrina intensyvų odos drėkinimą, odos barjero atstatymą ir švytėjimą . Po procedūros oda itin pašviesėja, sumažėja paburkimai ir nuovargio požymiai, suaktyvėja deguonies įsisavinimas.
Procedūra brandžiai veido odai, šylantis purvas nugarai
90 min.
95 €
+
Išskirtinė jauninamoji veido procedūra, skirta priešlaikinio senėjimo prevencijai, gilių ir smulkių raukšlių mažinimui, stipriam odos patempimui. Procedūrą pradedame nuo įtampą mažinančio nugaros masažo ir šylančio purvo aplikacija. Veido odos valymas, šveitimas, alginatinė kaukė su planktono ir Mori orchidėjų ekstraktais suteikia odai švytėjimo ir gilaus drėkinimo pojūtį. Specialus osteopatinis veido masažas atpalaiduoja veido raumenis, mažina paburkimą ir smulkias raukšleles, oda tampa stangresnė ir jaunesnė.
Veido chiromasažas IQ
60 min.
70 €
+
Tai ispanų kilmės veido masažas, pasižymintis judesių gausa ir įvairiapusiškumu, kurių dėka aktyvinama kraujotaka, raminama nervų sistema, gerėja odos regeneracija, skaistėja veido oda. Masažo metu atsižvelgiama į individualius poreikius, todėl kiekviena procedūra unikali ir pritaikyta individualiai kiekvienam klientui. Padailėja veido ovalas, oda prisotinama deguonimi, sumažėja veido, sprando fascijų ir raumenų įtampa. Veido chiromasažas IQ - tai terapija visam kūnui. Kūnas atsipalaiduoja, mintys nurimsta ir žmogus nugrimzta į meditacinę būseną.
Ajurvedinis galvos, veido ir dekolte masažas
30 min.
35 €
+
Ypatingai gilaus atsipalaidavimo pojūtį suteikiantis masažas. Šio masažo metu suaktyvinama kraujotaka, šalinama veido, galvos ir kaklo raumenų įtampą, skaistėja veido oda. Tai laikas atpalaiduoti mintis, nusiraminti ar tiesiog pabūti su savimi.
Kobido veido masažas
60 min.
70 €
+
Tai unikalus, pagal senas japonų tradicijas atliekamas veido masažas, kurio metodika stiprina, tonizuoja ir suteikia gyvybingumo veido raumenims. Kobido masažo metu ritmiškais, intensyviais, dinamiškais prisilietimais tonizuojami veido, kaklo ir galvos raumenys, pirštų galiukais stimuliuojami veido aktyvieji taškai. Padailėja veido ovalas, paskaistėja oda, atgaunama jaunatviška išvaizda. Kobido veido masažas - tai terapija visam kūnui. Kūnas atsipalaiduoja, mintys nurimsta ir žmogus nugrimzta į meditacinę būsena.
Neinvazinė karboksiterapija veidui
60 min.
75 €
+
Ši procedūra skirta papilkėjusiai, odos skaistumą praradusiai odai, priešlaikinio senėjimo prevencija, išsiplėtusių porų, aknės paveiktai ar randelių mažinimui. Odos prisotinimas deguonimi gerina odos regeneraciją, mažina matomas raukšleles, didina odos elastingumą ir stangrumą. Gerėja mikrocirkuliacija, limfos nutekėjimas, stabdomi uždegiminiai procesai, mažinami randeliai, pagražėja odos tektūra ir spalva. Efektui sustiprinti naudojama nanobioceliuliozinė kaukė su kamieninėmis augalų ląstelėmis ir sraigių ekstraktu giliai drėkina, lėtina senėjimo procesus, atpalaiduoja mimikos raumenis. Jau po pirmos procedūros oda atrodo skaistesnė, dingsta paburkimai ir smulkios raukšlelės, pagražėja veido ovalas.

Rekomenduojame pageidaujamas procedūras rezervuoti iš anksto.

KITOS SPA PASLAUGOS

Procedūros dviem
Procedūros vaikams
Aparatinės procedūros
Veido puoselėjimo terapija
Kūno puoselėjimo terapija

© 2023 UAB “Neringos apartamentai” visos teisės saugomos

Privatumo politika | Ginčų sprendimas/EGS | Slapukų politika

Sukurta: PictureIDeas