Atgal

Kūno puoselėjimo terapija


Kūnas atsiveria, kai jaučiasi saugus.
Kiekvienas mūsų siūlomas masažas - tai tarsi šilumos banga, raminanti, stiprinanti ir suteikianti teigiamą impulsą ateičiai.

Procedūros

Klasikinis viso kūno masažas
60 min.
65 €
+
Masažas atliekamas naudojant pagrindinius mediciniškai pagrįstus judesius, taikomas kaip kompleksinė sveikatinimo priemonė. Masažuojamas visas kūnas, akcentuojant atskiras problemines kūno dalis norint sumažinti raumenų įtampą, pagerinti kraujotaką, limfotaką. Tai ne tik sveikata, bet ir malonumas!
Klasikinis nugaros masažas
30 min.
35 €
+
Nugaros masažas pagerina skaudamos vietos kraujotaką ir funkcionalumą. Jau po vieno tokio masažo numalšinamas raumenų nuovargis, gerėja medžiagų apykaita, skatinami gijimo procesai. Nugaros masažas pagerina bendrą savijautą po įtemptos darbo dienos ir padeda išvengti galvos skausmų.
Osteopatinis kūno masažas
60 min.
90 €
+
Šis masažas padeda žmogaus kūnui pasiekti gyvybinių funkcijų balansą. Su kūnu dirbama kaip su organizmo sistemų visuma, o ne su viena atskira problemine vieta. Kai sumažėja susidariusi įtampa, gerinama medžiagų apykaita, kraujotaka, sąnarių paslankumas, didinama judesių amplitudė, gerinama kvėpavimo sistemos funkcija, limfos nutekėjimas. Pagerėja emocinė būklė, kūnas atsipalaiduoja, varginantys simptomai nyksta.
Individualiai parenkamas kūno masažas
60 min
90 €
+
Specialistas diagnozuoja kūno problemas, išsiaiškina jų kilmę bei parenka atitinkamą masažo techniką. Taip subalansuojama bendra organizmo sistema ir išlaikoma atskirų sistemų pusiausvyra. Tai padeda kūnui išlikti sveikam ir užkirsti kelią negalavimams.
Giliųjų audinių nugaros masažas
30 min.
45 €
+
Masažo metu yra atliekami stiprūs spaudimo, glostymo judesiai derinant su sukamaisiais ir trinamaisiais judesiais kaklo, nugaros, pečių ir juosmens srityse. Mažėja jaučiamas nuovargis, nerimas, pagerėja nuotaika, atgaunamas darbingumas, pagerėja limfos ir kraujo tekėjimas.
Giliųjų audinių kūno masažas
60 min.
80 €
+
Masažas atliekamas lėtais, giliais ir stipriais judesiais, kurie kartu su tempimo pratimais stiprina ir atstato pavargusius raumenis. Giliųjų audinių masažas stipriai veikia raumenis, raumenų skaiduluose esančius mazgus ir fascijas, didėja judesio amplitudė, gerėja sąnarių paslankumas. Ypač aktualus žmonėms, patiriantiems didelį fizinį krūvį ar nuolatinę įtampą. Pagerėja psichologinė ir fizinė savijauta, mažinamas nuovargis, atgaunamas darbingumas.
Atpalaiduojantis kūno masažas
60 min.
70 €
+
Rekomenduojamas žmonėms, kuriems dažnai šąla galūnės, jaučiantiems įtampą ir stresą. Tiems, kuriuos vargina nugaros, sąnarių skausmai, turintiems paaukštintą dirglumą, padidėjus nuovargiui, norintiems atsigauti po intensyvių fizinių krūvių, pageidaujantiems švelnesnio masažo.
Atpalaiduojantis nugaros masažas
30 min.
40 €
+
Lengvas, lėtų judesių masažas atpalaiduoja sprando, pečių ir nugaros raumenis. Palaipsniui nuslūgsta įtampa, pagerėja kraujotaka, užplūsta ramybė ir harmonija.
Tonizuojantis kūno masažas
60 min.
70 €
+
Masažas suteikia energijos, padeda išvengti mieguistumo ir prislopintos būsenos, sukelia žvalumo jausmą ir energijos antplūdį, aktyvizuoja medžiagų apykaitos procesus, širdies ir kraujagyslių darbą, stimuliuoja protinį ir fizinį aktyvumą, mažina nuovargį ir didina darbingumą.
SPA ritualas „Tarp dviejų krantų“
90 min.
110 €
+
Magiškas ritualas - atsipalaidavimui, vidinės ramybės pajautimui, išsivadavimui nuo įtampos ir streso. Banguojančių judesių prisilietimai ir išskirtiniai aromatai atpalaiduoja, išlaisvina kūną iš sustingimo. Švelnus pėdų šveitimas suteiks lengvumo bei glotnumo pojūtį. Tajų kojų masažas stimuliuoja energetinius taškus, atpalaiduoja įsitempusius raumenis. Harmoninga muzika ir masažo judesiai užpildo visą kūną pozityvia energija. Vandenyno būgnų terapija subalansuoja kvėpavimą, leidžia pasinerti į meditacinę būseną, kūnas atsiveria, o sąmonė sugrįžta į ramaus budrumo būseną.
Tonizuojantis žiedų ritualas kūnui
90 min.
115 €
+
Ritualas turintis energetinį YANG kodą, kuris sudarytas iš natūralių gaivinančių žiedų komponentų, pažadinančius visus pojūčius. Švelnus kūno masažas ir šveitimas regeneruoja audinius, turinčius didelės įtakos senėjimo proceso lėtėjimui, sumažina stresą. Energetinio veido masažo dėka dingsta depresija ir protinis nuovargis, atsiveria keliai neįprastiems jausmams, kurie yra svarbūs gerai savijautai.
Regeneruojantis žievės ritualas kūnui
90 min.
115 €
+
Ritualas turintis energetinį YANG kodą, sudarytas iš natūralaus žievės ekstrakto. Švelnus kūno masažas ir šveitimas stimuliuoja odos ląsteles, skatina jų atsinaujinimą. Atliekamas energetinis veido masažas, gerinantis savijautą, dingsta nuovargis. Augalų sudėtyje esantys mineralai ir vitaminai apsaugo odos gyvybines funkcijas.
Drenuojantis lapų ritualas kūnui
90 min.
115 €
+
Ritualas turintis energetinį YIN kodą, sudarytas iš natūralių drenuojančių lapų ekstraktų, kurie balansuoja ir regeneruoja odos audinius. Atliekamas energetinis veido masažas, kuris šalina įtampą ir protinį nuovargį. Švelnus kūno masažas ir šveitimas augaliniais proteinais ir vitaminais sustiprina odos apsaugines funkcijas, suteikdami jai aksominę išvaizdą ir stangrumą.
Raminantis šaknų ritualas kūnui
90 min.
115 €
+
Ritualas turintis energetinį YIN kodą, sudarytas iš natūraliaus šaknų ekstrakto. Švelnus masažas ir šveitimas padeda regeneruoti audinius, sustiprinamas ląstelių gyvybingumas. Procedūros metu atliekamas energetinis veido masažas, kuris sumažina fizinę įtampą ir intensyviai atpalaiduoja. Produktuose esantys ingredientai pasižymi antivirusinėmis, antiseptinėmis, imunitetą stiprinančiomis savybėmis.
Atpalaiduojantis kūno šveitimas
30 min.
35 €
+
Viso kūno šveitimas atpalaiduojančio masažo pagalba su YIN augalinio aliejaus ir Negyvosios jūros druskos mišiniu, kuris pašalina negyvąsias ląsteles, atpalaiduoja ir pamaitina visą kūną, nuramina sudirgusią odą, sumažina stresą, prisotina odą oligoelementais. Oda apsaugoma nuo išsausėjimo bei padidina kitų naudojamų priemonių veiksmingumą.
Energizuojantis kūno šveitimas
30 min.
35 €
+
Viso kūno šveitimas intensyvaus masažo pagalba su YANG augalinio aliejaus ir Negyvosios jūros druskos mišiniu, kuris pašalina negyvąsias ląsteles, tonizuoja visą kūną, glotnina odą, suteikia energijos. Reguliuoja medžiagų apykaitą, sutraukia kapiliarus, gerina mikrocirkuliaciją, limfotaką, aprūpina organizmą mineralais.
Detoksikuojantis kūno šveitimas
30 min.
35 €
+
Stiprus valomasis, detoksikuojantis, remineralizuojantis, priešuždegiminis poveikis. Viso kūno šveitimas drenuojančio masažo pagalba su DRAIN augalinio aliejaus ir Negyvosios jūros druskos mišiniu, kuris pašalina negyvąsias ląsteles, skatina limfotaką. Jai suaktyvėjus, greičiau pašalinami toksinai. Sumažina įtampą, suteikia greitą antistresinį poveikį, sutraukia išsiplėtusius kapiliarus ir stiprina jų sieneles, sumažina energijos perteklių, skysčių sankaupas kojose, sąnariuose, sumažina karščio pojūtį.
Liekninantis kūno įvyniojimas
30 min.
35 €
+
Stiprus antioksidacinis ir liekninantis poveikis. Detoksikuoja odą, riebalinių ląstelių skilimą, mažėja celiulito požymiai. Šildomas efektas pagerins kraujotaką, limfotaką, organizmas aprūpinamas būtiniausiais mineralais ir mikroelementais, siekiant geresnio rezultato rekomenduojame kūno įvyniojimą derinti su kūno šveitimu, kuris pagerins aktyvių medžiagų prasiskverbimą į odą.
Detoksikuojantis - drenuojantis kūno įvyniojimas
30 min.
35 €
+
Biologiškai aktyvios medžiagos ir mineralai aktyvina mikrocirkuliaciją ir ląstelių metobolizmą, skatina medžiagų apytakos procesus, šalina skysčių perteklių detoksikuoja ir suteikia energijos. Siekiant geresnio rezultato rekomenduojame kūno įvyniojimą derinti su kūno šveitimu, kuris pagerins aktyvių medžiagų prasiskverbimą į odą.
Gydomasis kreminis įvyniojimas su MG
30 min.
35 €
+
Magnis – mineralas, padedantis palaikyti kūno ir nervų sistemos pusiausvyrą. Šis įvyniojimas ypatingai tinka sąnarių priežiūrai, kaulams, nugaros skausmams malšinti, raumenų įtampai, stresui, nuovargiui, nemigai mažinti. Siekiant geresnio rezultato rekomenduojame kūno įvyniojimą derinti su kūno šveitimu, kuris pagerins aktyvių medžiagų prasiskverbimą į odą.
Neinvazinė karboksiterapija kūnui
45 min.
45 €
+
Kūno apimčių ir celiulito mažinimui, tonuso ir elastingumo gerinimui,susikaupusių skysčių šalinimui. Procedūros metu padidėja deguonies srautas audiniuose, skatinama detoksikacija, pašalinami šlakai ir toksinai, mažėja skysčių sankaupos audiniuose. Suaktyvėja kraujotaką ir limfotaką, skatinamas riebalinių ląstelių skilimas, mažėja celiulito požymiai. Pasirinktinai galite padailinti pilvo, šlaunų, blauzdų, pėdų, sėdmenų, ar rankų sritis.
Neinvazinė karboksiterapija plaštakoms
20 min.
25 €
+
Greita ir efektyvi procedūra pagerinanti plaštakų odos tekstūrą ir išvaizdą. Galite pasirinkti prie bet kurios veido puoselėjančios procedūros.

Rekomenduojame pageidaujamas procedūras rezervuoti iš anksto.

KITOS SPA PASLAUGOS

Kūno puoselėjimo terapija
Veido puoselėjimo terapija
Aparatinės procedūros
Procedūros vaikams
Procedūros dviem
Privatu: Bioenergetinė mankšta

© 2022 UAB “Neringos apartamentai” visos teisės saugomos

Privatumo politika | Ginčų sprendimas/EGS | Slapukų politika

Sukurta: PictureIDeas