Atgal

Kūno puoselėjimo terapija


Kūnas atsiveria, kai jaučiasi saugus.
Kiekvienas mūsų siūlomas masažas - tai tarsi šilumos banga, raminanti, stiprinanti ir suteikianti teigiamą impulsą ateičiai.

Procedūros

Klasikinis viso kūno masažas
60 min.
65 €
+
Masažas atliekamas naudojant pagrindinius mediciniškai pagrįstus judesius, taikomas kaip kompleksinė sveikatinimo priemonė. Masažuojamas visas kūnas, akcentuojant atskiras problemines kūno dalis norint sumažinti raumenų įtampą, pagerinti kraujotaką, limfotaką. Tai ne tik sveikata, bet ir malonumas!
Klasikinis nugaros masažas
30 min.
35 €
+
Nugaros masažas pagerina skaudamos vietos kraujotaką ir funkcionalumą. Jau po vieno tokio masažo numalšinamas raumenų nuovargis, gerėja medžiagų apykaita, skatinami gijimo procesai. Nugaros masažas pagerina bendrą savijautą po įtemptos darbo dienos ir padeda išvengti galvos skausmų.
Osteopatinis kūno masažas
60 min.
90 €
+
Šis masažas padeda žmogaus kūnui pasiekti gyvybinių funkcijų balansą. Su kūnu dirbama kaip su organizmo sistemų visuma, o ne su viena atskira problemine vieta. Kai sumažėja susidariusi įtampa, gerinama medžiagų apykaita, kraujotaka, sąnarių paslankumas, didinama judesių amplitudė, gerinama kvėpavimo sistemos funkcija, limfos nutekėjimas. Pagerėja emocinė būklė, kūnas atsipalaiduoja, varginantys simptomai nyksta.
Individualiai parenkamas kūno masažas
60 min
90 €
+
Specialistas diagnozuoja kūno problemas, išsiaiškina jų kilmę bei parenka atitinkamą masažo techniką. Taip subalansuojama bendra organizmo sistema ir išlaikoma atskirų sistemų pusiausvyra. Tai padeda kūnui išlikti sveikam ir užkirsti kelią negalavimams.
Giliųjų audinių nugaros masažas
30 min.
45 €
+
Masažo metu yra atliekami stiprūs spaudimo, glostymo judesiai derinant su sukamaisiais ir trinamaisiais judesiais kaklo, nugaros, pečių ir juosmens srityse. Mažėja jaučiamas nuovargis, nerimas, pagerėja nuotaika, atgaunamas darbingumas, pagerėja limfos ir kraujo tekėjimas.
Giliųjų audinių kūno masažas
60 min.
80 €
+
Masažas atliekamas lėtais, giliais ir stipriais judesiais, kurie kartu su tempimo pratimais stiprina ir atstato pavargusius raumenis. Giliųjų audinių masažas stipriai veikia raumenis, raumenų skaiduluose esančius mazgus ir fascijas, didėja judesio amplitudė, gerėja sąnarių paslankumas. Ypač aktualus žmonėms, patiriantiems didelį fizinį krūvį ar nuolatinę įtampą. Pagerėja psichologinė ir fizinė savijauta, mažinamas nuovargis, atgaunamas darbingumas.
Atpalaiduojantis kūno masažas
60 min.
70 €
+
Rekomenduojamas žmonėms, kuriems dažnai šąla galūnės, jaučiantiems įtampą ir stresą. Tiems, kuriuos vargina nugaros, sąnarių skausmai, turintiems paaukštintą dirglumą, padidėjus nuovargiui, norintiems atsigauti po intensyvių fizinių krūvių, pageidaujantiems švelnesnio masažo.
Atpalaiduojantis nugaros masažas
30 min.
40 €
+
Lengvas, lėtų judesių masažas atpalaiduoja sprando, pečių ir nugaros raumenis. Palaipsniui nuslūgsta įtampa, pagerėja kraujotaka, užplūsta ramybė ir harmonija.
Limfodrenažinis kūno masažas
60 min.
70 €
+
Masažas atliekamas lengvais pulsuojančiais rankų judesiais, iš periferijos į centrą - limfos tekėjimo linkme. Išjudina užsistovėjusią limfą ir skatina jos tekėjimą, pagreitina medžiagų apykaitą ir organizmo detoksikaciją, mažina patinimus, efektyviai šalina celiulitą, mažina kūno apimtis. Pagerėjusi limfos sistema stiprina organizmo imunitetą bei pašalina nuovargio požymius.
Ritualas „Tarp dviejų krantų“
90 min.
110 €
+
Magiškas ritualas - atsipalaidavimui, vidinės ramybės pajautimui, išsivadavimui nuo įtampos ir streso. Banguojančių judesių prisilietimai ir išskirtiniai aromatai atpalaiduoja, išlaisvina kūną iš sustingimo. Švelnus pėdų šveitimas suteiks lengvumo bei glotnumo pojūtį. Tailandietiškas kūno masažas stimuliuoja energetinius taškus, atpalaiduoja įsitempusius raumenis. Harmoninga muzika ir masažo judesiai užpildo visą kūną pozityvia energija. Vandenyno būgnų terapija subalansuoja kvėpavimą, leidžia pasinerti į meditacinę būseną, kūnas atsiveria, o sąmonė sugrįžta į ramaus budrumo būseną.
Ritualas „WEI QI“
90 min.
115 €
+
Ritualas turintis energetinį YIN ir YANG kodą, sudarytas iš natūralių, gaivinančių žiedų, lapų, žievės ir šaknų komponentų, pažadinančius visus jūsų pojūčius. Švelnus kūno masažas ir šveitimas su natūraliais ekstraktais, regeneruoja audinius,o įvyniojimas stiprina odos apsaugines funkcijas, suteikdami odai aksominę išvaizdą ir stangrumą. Energetinio veido masažo metu mažėja fizinė įtampa, atsiveria keliai neįprastiems jausmams, kurie yra svarbūs gerai savijautai.
Ritualas „Banga“
90 min.
115 €
+
Detoksikuojants ritualas Jūsų kūno harmonijos ir lengvumo pojūčiui. Aktyvus kūno šveitimas ir masažas atliekamas su fucus dumlio ekstraktu, kuris aktyvina detoksikaciją, mikrocirkuliaciją ir drenavimo procesus.Itin aukštos koncentracijos Laminaria ir Critmum Maritimum dumblių ekstraktų kūno įvyniojimas veikia greitą lipolizę, skysčių ir toksinų pertekliaus pasišalinimą. Jausmingas ir išlaisvinantis ritualas jūsų kūno ir sielos ramybei.
Ritualas „Atoslūgis“
70 min.
70 €
+
Leiskite savo kūnui pasinerti į malonių pojūčių kelionę. Energizuojantis nugaros šveitimas ir įtampą mažinantis masažas suteikia odai glotnumo ir atsipalaidavimo jausmą. Savaime šylančio purvo kaukė nugarai ir pėdoms paskleidžia nepaprasto pojūčio tūkstantinius mikro - burbuliukus, kurie giliai valo, detoksikuoja, o skleidžiama šiluma suteikia ramybės jausmą. Išskirtiniai jūros aromatai ir veido, pečių juostos masažas nuves į visapusišką harmonijos būseną.
Atpalaiduojantis kūno šveitimas
30 min.
35 €
+
Viso kūno šveitimas atpalaiduojančio masažo pagalba su YIN augalinio aliejaus ir Negyvosios jūros druskos mišiniu, kuris pašalina negyvąsias ląsteles, atpalaiduoja ir pamaitina visą kūną, nuramina sudirgusią odą, sumažina stresą, prisotina odą oligoelementais. Oda apsaugoma nuo išsausėjimo bei padidina kitų naudojamų priemonių veiksmingumą.
Mineralizuojantis kūno šveitimas
30 min.
35 €
+
Viso kūno šveitimas su švelniais vandenyno mėlynumo jūros kristalais pašalina negyvąsias ląsteles, tonizuoja visą kūną, glotnina odą ir suteikia energijos.Kūnas atgaivinamas, aprūpinamas mineralais ir įgyja aksominį odos švelnumą.
Liekninantis kūno įvyniojimas
35 min.
35 €
+
Stiprus antioksidacinis ir liekninantis poveikis. Detoksikuoja odą, riebalinių ląstelių skilimą, mažėja celiulito požymiai. Šildomas efektas pagerins kraujotaką, limfotaką, organizmas aprūpinamas būtiniausiais mineralais ir mikroelementais, siekiant geresnio rezultato rekomenduojame kūno įvyniojimą derinti su kūno šveitimu, kuris pagerins aktyvių medžiagų prasiskverbimą į odą.
Detoksikuojantis - drenuojantis kūno įvyniojimas
35 min.
35 €
+
Biologiškai aktyvios medžiagos ir mineralai aktyvina mikrocirkuliaciją ir ląstelių metobolizmą, skatina medžiagų apytakos procesus, šalina skysčių perteklių detoksikuoja ir suteikia energijos. Siekiant geresnio rezultato rekomenduojame kūno įvyniojimą derinti su kūno šveitimu, kuris pagerins aktyvių medžiagų prasiskverbimą į odą.
Jūrinio magnio įvyniojimas
35 min.
35 €
+
Magnis – mineralas, padedantis palaikyti kūno ir nervų sistemos pusiausvyrą. Šis įvyniojimas ypatingai tinka sąnarių priežiūrai, kaulams, nugaros skausmams malšinti, raumenų įtampai, stresui, nuovargiui, nemigai mažinti. Siekiant geresnio rezultato rekomenduojame kūno įvyniojimą derinti su kūno šveitimu, kuris pagerins aktyvių medžiagų prasiskverbimą į odą.
Express lieknėjimo procedūra
30 min.
35 €
+
Kūno apimčių ir celiulito mažinimui, tonuso ir elastingumo gerinimui, susikaupusių skysčių šalinimui. Masažo metu naudojami Thalion jūros perlai, pašalina negyvasiąs odos ląstelės, gerina mikrocirkuliaciją ir aktyvių komponentų prasiskverbimą.Suaktyvėja kraujotaka ir limfotaka, skatina riebalinių ląstelių skilimą bei riboja jų formavimąsi, mažėja celiulito požymiai.
Atpalaiduojanti procedūra įtemptai nugarai
60 min.
55 €
+
Intensyviai atstatanti, regeneruojanti ir nugaros įtampą mažinanti procedūra. Pašalinamos negyvosios odos ląstelės, šylantis Thalion purvas detoksikuoja ir suteikia energijos, pasižymi priešuždegiminiu, nuskausminančiu poveikiu. Nugaros masažas pagerina kraujotaką, mažėja raumenų nuovargis, gerėja bendra savijauta.

Rekomenduojame pageidaujamas procedūras rezervuoti iš anksto.

KITOS SPA PASLAUGOS

Kūno puoselėjimo terapija
Veido puoselėjimo terapija
Aparatinės procedūros
Procedūros vaikams
Procedūros dviem
Privatu: Bioenergetinė mankšta

© 2022 UAB “Neringos apartamentai” visos teisės saugomos

Privatumo politika | Ginčų sprendimas/EGS | Slapukų politika

Sukurta: PictureIDeas