Atgal

Aparatinės procedūros


Specialisto rankose gera technika - dvigubas gėris.
Siūlome išbandyti procedūras, kurios atliekamos pasitelkus patikimą medicininę įrangą.

Limfodrenažinė procedūra su aparatu
30 min.
40 €
+
Sutrikusi limfos apykaita, susikaupę skysčiai, paburkusios kojos, sąnariai - tai ženklas, kad Jūsų organizmui reikalinga speciali pagalba pašalinti skysčių perteklių. Tokioje situacijoje gelbėja presoterapija - mechaninis drenažo metodas, kuris, veikdamas cirkuliacinę sistemą ir kitas anatomines struktūras, leidžia pašalinti skysčio perteklių ir paskatina veninę ir limfos cirkuliaciją. Presoterapija taip pat padeda sumažinti raumenų ir sąnarių skausmus ir turi atpalaiduojamą poveikį po intensyvių treniruočių. Mechaniniai aplikatorių judesiai sukuria efektyvų, švelnų ir ilgalaikį spaudimą, kuris ypač reikalingas gydant celiulitą ir ypač esant „apelsino žievelės“ odai. Stimuliuojant limfos cirkuliaciją, geriau eliminuojami toksinai iš riebalinių depozitų.
Radiodažnio, ultragarso ir smūginės bangos procedūra kūnui
60 min.
80 €
+
Naudojantis šiuo inovatyviu aparatu, mažinami celiulito požymiai, kontroliuojamas riebalų perteklius bei tonizuojami raumenys. „Winform Tecar Sin“ iš kitų prietaisų išsiskiria tuo, kad galima valdyti ir kiekvienam asmeniui individualiai apskaičiuoti tiesiogiai problemines vietas veikiantį radijo dažnį, transderminį perdavimą ir smūginę bangą. Taigi šiuo aparatu atliekamos procedūros yra visiškai saugios, efektyvios, malonios bei nekeliančios jokio diskomforto nei gydymo metu, nei po jo. Celiulito (edeminio ir fibrozinio) mažinimas • Lokalizuotų riebalinių sankaupų mažinimas • Nutukimo mažinimas • Odos tonuso gerinimas
Radiodažnio procedūra veidui
60 min.
80 €
+
Suglebusi, dehidratuota, raukšlėta, pigmentuota oda, išryškėjusi akne problema. Kad pašalinti problemą ne tik paviršutiniškai ir nesukelti audiniams šoko ir pašalinių neigiamų veiksnių, Winform kompanija radio dažnio pagalba sugebėjo aktyvias medžiagas transderminio perdavimo būdu pernešti į ląstelę. Toks metodas veikia be adatų, visiškai saugus. Taigi procedūra yra neinvazinė ir neskausminga. Optimaliai pagerinamas produktų įvedimas. Iki šiol nėra sukurto efektyvesnio aktyvių medžiagų įvedimo metodo netraumuojant audinių. Aktyvios medžiagos koncentruojamos lokaliai. Greitas ir efektyvus poveikis, tęstinis ir gerėjantis rezultatas.
Sausas hidromasažas + aromaterapija + chromaterapija
30 min.
30 €
+
Sauso masažo vonia skirta viso kūno ir atskirų sričių masažui. Šilto vandens srovės veikia vidinį masažo stalo paviršių ir itin tiksliais judesiais masažuoja visą kūną, nuo galvos iki pėdų. Atpalaiduojanti šiluma ir vandens galia aktyvuoja giliuosius audinių sluoksnius, pagerina kraujotaką, greitina metabolizmą ir atpalaiduoja visą raumenyną. Aromaterapija ir chromoterapija gerina nuotaiką ir pagilina atsipalaidavimą.

Rekomenduojame pageidaujamas procedūras rezervuoti iš anksto.

KITOS SPA PASLAUGOS

Procedūros dviem
Privatu: Bioenergetinė mankšta
Procedūros vaikams
Aparatinės procedūros
Veido puoselėjimo terapija
Kūno puoselėjimo terapija

© 2022 UAB “Neringos apartamentai” visos teisės saugomos

Privatumo politika | Ginčų sprendimas/EGS | Slapukų politika

Sukurta: PictureIDeas